( ! ) Warning: hex2bin(): Input string must be hexadecimal string in /home/hossein8/public_html/_Domain/blupanel.com/core/config.php on line 24
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0002387504{main}( ).../index.php:0
20.0003399048require_once( '/home/hossein8/public_html/_Domain/blupanel.com/core/config.php ).../index.php:6
30.0003399360hex2bin( $data = '000102030405060708090a0b0c0d0e0f101B1L1U2P1A3N1E4L15161718191a1b1c1d1e1f' ).../config.php:24
قوانین و مقررات | سامانه مدیریت فروش و تعمیرات موبایل و کامپیوتر بلو

سوالات متداول

پاسخ سوال‌هایی که شاید دربارۀ سامانه مدیریت تعمیرات موبایل و کامپیوتر داشته باشید

در سامانه مدیریت تعمیرات پشتیبانی رایگان میباشد و شما هزینه ای برای پشتیبانی و مشاوره پرداخت نمی‌کنید.
آیا قسمت «درباره ما» را در سایت مطالعه کرده‌اید؟ برای مطالعه این قسمت اینجا را کلیک کنید.
در دهه اخیر پرداخت و خرید آنلاین در اکثر کشورهای دنیا به‌عنوان یک روش بهینه رایج است. وقتی از حساب بانکی از طریق اینترنت مبلغی را جابه‌جا می‌کنید هیچ تفاوتی با واریز نقدی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز ندارد. چون نهایتا تمام این پرداخت‌ها از طریق اینترنت بین بانک‌ها انجام می‌شود. هنگام خرید و یا اضافه کردن اعتبار به حساب خود در سایت ، شما به سایت بانک مورد نظر خود متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.
McPanel یک سامانۀ آنلاین است که یک پنل مدیریت برای سفارشات تعمیرات موبایل و کامپیوتر به صورت تخصصی را به شما ارائه می‌دهد. هدف از ساخت پرتال این بوده که تمام پیچیدگی‌های مدیریت سفارشات از بین برود و همه بتوانند به ساده‌ترین، سریع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن سفارشات تان را مدیریت کنند.
به کمک سامانۀ مدیریت تعمیرات: هزینۀ مدیریت تعمیرات تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. شما بدون داشتن دانش فنی و هزینه اضافه می‌توانید پنل مدیریت آماده خود را راه بیندازید و مدیریت کنید.
همواره از پشتیبانی برخوردارید و می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با کارشناس‌های ما مطرح کنید. مهم‌تر از هر چیز، تمام امکانات لازم برای مدیریت تعمیرات موبایل و کامپیوتر را به صورت حرفه‌ای خواهید داشت. و ...
توجه داشته باشید که استفاده از این سامانه برای 15 روز رایگان است و فرصت دارید تا این سامانه را به صورت کامل بررسی و تست کنید.
خیر، استفاده از سامانه مدیریت تعمیرات بسیار ساده می‌باشد و به هیچ‌گونه دانشی نیاز ندارد.
ما سامانهرا به نحوی ساخته‌ایم که هر کس بتواند با صرف کمی وقت، کار با آن را یاد بگیرد. این یعنی اگر شما کار با کامپیوتر را (به صورت کلی) بلد هستید، پس کار با سامانه مدیریت هم خیلی ساده یاد خواهید گرفت.
برای اطمینان بیشتر، ما یک بخش راهنمای کامل همراه با ویدئوهای آموزشی برای شما ایجاد کرده‌ایم تا مطمئن باشیم هیچوقت به مشکلی بدون راه‌حل برخورد نخواهید کرد. علاوه بر این، کارشناس‌های پشتیبانی ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما هستند و با کمال میل، همه‌چیز را به شما آموزش خواهند داد.
تیم پشتیبانی در تمام روزهای کاری از ساعت 9 الی 22 و در تعطیلات (پنجشنبه، جمعه و سایر روزهای تعطیل) از ساعت 9 الی 17 از طریق تلفن، تیکت (پیامی که از طریق بخش پنل مدیریت خود ارسال می‌کنید) و همینطور ایمیل به سوالات شما پاسخ خواهد داد.
بله، شما می‌توانید همین حالا در سامانۀ ثبت‌نام کرده و به مدت 15 روز از تمام امکانات به صورت رایگان استفاده کنید. این فرصت در اختیار شما قرار داده شده تا بتوانید سامانه را تست کنید و از کیفیت آن مطمئن شوید.