( ! ) Warning: hex2bin(): Input string must be hexadecimal string in /home/hossein8/public_html/_Domain/blupanel.com/core/config.php on line 24
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0002388888{main}( ).../index.php:0
20.0005400440require_once( '/home/hossein8/public_html/_Domain/blupanel.com/core/config.php ).../index.php:6
30.0006400752hex2bin( $data = '000102030405060708090a0b0c0d0e0f101B1L1U2P1A3N1E4L15161718191a1b1c1d1e1f' ).../config.php:24
سامانه مدیریت فروش و تعمیرات موبایل و کامپیوتر بلو | 23 دلیل برای آنکه سامانه بلو را انتخاب کنید!

23 دلیل برای آنکه سامانه بلو را انتخاب کنید!

اولین چالشی که بعد از تصمیم گیری برای مدیریت تعمیرات موبایل و کامپیوتر با آن روبرو می‌شوید؛ انتخاب یک نرم افزار مدیریت حرفه ای است. با هر شخصی که صحبت می‌کنید، یک پیشنهاد به شما می‌دهد. در نهایت شما می‌مانید و یک سری پیشنهاد مختلف که شما را احتمالا گیج کرده است.

البته حق هم دارید، چون انتخاب یک سیستم مدیریتی مناسب، تصمیم مهمی است و قرار است تا مدت‌ها با این نرم افزار سر و کله بزنید. پس قبل از اینکه یک نرم افزار مدیریتی را انتخاب کنید، حتماً مزایای آن را به دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که از هر نظر بهترین انتخاب را می‌کنید. آخر ما کم ندیدیم که آدم‌ها زمان و هزینۀ خود را صرف کار با یک شرکت کنند و در نهایت چیزی جز پشیمانی عایدشان نشود.

شاید بین این پیشنهادات، کسی نرم افزار مدیریت تعمیرات بلو را به شما پیشنهاد داده باشد. احتمالا کنجکاو می‌شوید، بیشتر دربارۀ آن بدانید تا دلیلی برای استفاده از آن پیدا کنید. ما از شما می‌خواهیم قبل از انتخاب یک نرم افزار مدیریتی، حتماً نسبت به مزایا و ویژگی‌های آن آگاهی کسب کنید. پس ببینیم آیا این سامانه مدیریتی آنلاین می‌تواند، همۀ نیازهای شما از یک نرم افزار مدیریتی را برطرف کند؟

با استفاده از سامانه بلو، چه چیزهایی به‌دست می‌آورید؟!

این شد که تصمیم گرفتیم از خودمان بپرسیم "اصلاً چرا کسی باید سامانه بلو را انتخاب کند؟" و تلاش کردیم پاسخ مناسبی به این سوال بدهیم، تا در مقایسه و انتخاب به شما کمک کنیم. نتیجه 21 دلیل مختلف بود، که سامانه مدیریت تعمیرات موبایل و کامپیوتر بلو را تبدیل به یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب نرم افزار مدیریت می‌کند.

1. پنل مدیریت شما بلافاصله ایجاد می‌شود

با سامانه بلو، شما می‌توانید به سرعت و طی چند مرحلۀ ساده، یک نرم افزار مدیریتی خوب داشته باشید. فقط کافی است ثبت نام کنید تا پنل شما ساخته شود. سپس می‌توانید اطلاعات تعمیرات خود را وارد نمایید. همین!

2. به هیچ‌گونه خدماتی خارج از بلو نیاز ندارید

سامانه بلو تمام چیزهایی را که برای مدیریت تعمیرات شما نیاز است، به صورت یکجا و درون یک پکیج به شما ارائه می‌دهد. اصلی‌ترین این نیازها، سیستم مدیریت تعمیرات، حسابداری، مدیریت دستمزد همکاران و... هستند.

3. کار کردن با سامنه مدیریت بلو واقعاً ساده است

کار کردن با کامپیوتر یا گوشی موبایل چقدر ساده است؟ مدیریت تعمیرات هم دقیقاً به همین سادگی است. این یعنی شما نیاز به هیچ گونه دانش و تخصصی ندارید و همه چیز به ساده ترین شکل ممکن در اختیار شماست.

یادگیری کار با پنل مدیریت بلو حتی 1 ساعت هم وقت شما را نخواهد گرفت. اما امکانات پنل بلو قطعاً شما را ذوق‌زده خواهد کرد.

4. تیم ما به صورت رایگان آموزش های لازم را به شما ارائه می‌دهد

همانطور که گفتیم، کار با بلو واقعاً ساده است و اصلاً برای کسانی ساخته شده که تخصصی در زمینۀ کامپیوتر ندارند. با این حال، اگر به هر دلیلی طی کار با بلو به مشکل برخوردید، تیم ما به صورت کاملاً رایگان، نکات لازم برای کار با پنل مدیریت تعمیرات را به شما آموزش می‌دهد و حتی جلسۀ حضوری آموزشی هم برگزار می‌شود.

5. سامانه بلو دارای یک هسته بسیار قدرتمند است

هسته قدرتمند یعنی چه و سود آن برای شما چیست؟ بگذارید با ذکر یک مثال موضوع را برایتان باز کنیم. تفاوت یک خانۀ کاه گلی با یک خانۀ بتنی را در نظر بگیرید. حالا فرض کنید که خانۀ اول اصلاً زیر ساخت مناسبی ندارد، اما خانه دوم دارای پایه‌های قوی است و مطمئناً دوام بیشتری دارد و حتی می‌توان یک طبقه دیگر هم بر روی آن ساخت.این موضوع دقیقاً در مورد سامانه جامع مدیریت تعمیرات موبایل و کامپیوتر بلو هم صادق است. سامانه بلو به دلیل هسته قدرتمند خود، همواره می‌تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد، خودش را با تکنولوژی‌های روز وفق دهد و به راحتی امکانات جدیدی به آن اضافه شود.

6. سامانه بلو امکانات بی‌نظیری در اختیار شما خواهد گذاشت

بلو در عین سادگی، هر چیزی که برای مدیریت بخواهید را در اختیارتان می‌گذارد. درست است که در ابتدای کار، نیاز شما فقط مدیریت تعمیرات است. اما به تدریج که کسب و کار شما رشد می‌کند و بزرگ می‌شود، نیازهای جدیدی هم برایتان به وجود خواهد آمد. و اینجاست که متوجه می‌شوید منظور ما از کامل چیست. در سامانه مدیریت تعمیرات بلو به همه‌چیز فکر شده است.

تیم سازنده بلو تجربه چندین ساله‌ای در زمینه طراحی سامانه های مدیریتی دارند و به همین دلیل، تمام نیازهای یک مدیر کسب و کار را می‌شناسند و آنها را در سیستم خود لحاظ کرده‌اند.

7. دسترسی به سامانه در هر زمان و مکان

دسترسی دائمی به سامانه

برخلاف سایر نرم افزار های مدیریت تعمیرات و نرم افزار های حسابداری، به دلیل آنلاین بودن نرم افزار مدیریت تعمیرات بلو شما در هر لحظه و هر مکان می توانید به سامانه دسترسی داشته باشید و اطلاعات خود را مدیریت کنید.

8. با امکانات مدیریتی تعمیرات از همان ابتدای کار حرفه‌ای ظاهر خواهید شد

اولین برخورد ها همیشه خیلی مهمند، ما هیچوقت تجربه های خوبمون را فراموش نمیکنیم و دوست داریم باز هم تکرار بشوند. سامانه بلو با توجه به این موضوع این امکان را فراهم کرده که با ارسال پیامک در مراحل مختلف تعمیرات به ویژه در زمان ثبت سفارش این حس خوب و رضایت قلبی را در مخاطب ایجاد کنید.

9. سامانه مدیریتی شما در گوشی و تبلت هم درست نمایش داده می‌شود

آیا می‌دانستید که بیش از نصف کسانی که در اینترنت هستند، با استفاده از تلفن همراه خود به آن وصل شده‌اند؟ بله! چند سالی است که اکثریت کاربران اینترنت با کامپیوتر در آن گشت و گذار نمی‌کنند.

حالا که متوجه اهمیّت این موضوع شدید، بگذارید یک خبر خوب به شما بدهیم: تک تک بخش های سامانه بلو واکنش‌گرا هستند. (به سایتی که بتواند خودش را با صفحه‌های نمایش کوچکتر هم تطبیق بدهد، به اصطلاح واکنش‌گرا یا ریسپانسیو می‌گویند.) 

رسپانسیو بودن پنل مدیریتی بلو

پس می توانید به راحتی در موبایل و تبلت خود نیز از این سامانه مدیریتی استفاده نمایید.

10. سامانه مدیریتی شما به سرعت بارگذاری می‌شود

بیایید یک موقعیت را با هم تصور کنیم: شما یک صفحه باز می‌کنید؛ اما هر چقدر منتظر می‌مانید، سایت برای شما نمایش داده نمی‌شود. صادقانه به ما بگویید که در چنین شرایطی چه کار خواهید کرد؟ جواب در اکثر مواقع یک چیز است: این سایت را می‌بندید. البته شما تنها نیستید. شاید تعجب بکنید اگر به شما بگویم که طبق آمار، 40% آدم‌ها وقتی نمایش یک سایت بیشتر از چند ثانیه طول بکشد، آن را خواهند بست.

این موضوع وقتی جدی‌تر می‌شود که فقط در مورد ایران حرف بزنیم. سرعت اینترنت کشور ما چندان تعریفی ندارد. پس اگر قرار باشد یک سایت سریع نمایش داده شود، واقعاً باید سبک و خوب باشد. و با بلو چنین چیزی ممکن خواهد بود. سامانه مدیریتی بلو بسیار سبک است، بنابراین حتی اگر شما یک اینترنت واقعاً کند هم داشته باشد، باز هم به مشکلی بر نخواهید خورد.

البته این فقط یک ادعا نیست و قابل اثبات است. وب‌سایت GTMetrix معتبرترین سرویس جهانی برای اندازه‌گیری سرعت بارگذاری یک وب‌سایت است. و می توانید سامانه بلو را توسط این سیستم آزمایش کنید، نتیجه همیشه یک چیز است: امتیازی بالاتر از 85!

نتیجه آزمایش سایت بلو در gtmetrix

 

11. می‌توانید به افراد دیگری هم برای مدیریت سامانه دسترسی بدهید

هنگامی که با سامانه بلو یک پنل مدیریت برای خود ایجاد کنید، شما مدیر اصلی سامانه خواهید بود. اما اگر می‌خواهید افراد دیگری هم روی این نرم افزار کار کنند، یا اصلاً مدیریت کسب و کار را به شخص دیگری بسپارید، این کار به راحتی ممکن خواهد بود. حتی می‌توانید مشخص کنید که هر یک از این افراد، تا چه حد به بخش های مدیریتی سامانه دسترسی خواهند داشت.

12. شما به آمار دقیق کسب و کار خود دسترسی خواهید داشت

همه چیز که فقط خرید نرم افزار نیست. پس از ساخت پنل، شما نیاز دارید به آمار کسب و کار خود دسترسی داشته باشید تا وضعیت آن را تحلیل کنید و بتوانید آن را روز به روز بهتر کنید. در سامانه بلو شما به این آمار هم با جزئیات بسیار بالا دسترسی خواهید داشت.

آمار دقیق کسب و کار

شما دقیقاً می‌دانید که روزانه چند نفر از خدمات شما استفاده می‌کنند، هر سفارش شما در چه مراحلی می باشد، چقدر دستمزد می دهید، تعمیرکاران شما چه تعداد تعمیر انجام داده اند و ...

13. تیم پشتیبانی ما در هر شرایطی در کنار شما خواهد بود

یک بار دیگر بگذارید تاکید کنیم: خرید نرم افزار پایان راه نیست، بلکه شروع یک مسیر جدید است. اگر شرکت نرم افزاری شما، پشتیبانی مناسبی در طول این مسیر از شما نکند، قطعاً مسیر سختی در پیش خواهید داشت. اینجاست که سامانه بلو می‌درخشد. تیم پشتیبانی ما همواره پاسخگوی سوالات و مشکلات شما خواهد بود و برای توسعه کسب و کار کمکتان خواهد کرد.

پشتیبانی دائمی تیم بلو

شما می‌توانید در 7 روز هفته و در 24 ساعت شبانه‌ روز، با تیم پشتیبانی بلو در ارتباط باشید. ما در روزهای کاری، از ساعت 9 صبح تا 9 شب پاسخگوی تماس تلفنی شما هستیم. پنجشنبه‌ها و روزهای تعطیل نیز تا ساعت 5 در خدمت شما خواهیم بود. به علاوه، اگر امکان تماس تلفنی وجود نداشت، شما می‌توانید از طریق بخش پشتیبانی آنلاین که داخل بخش مدیریت سایت شما وجود دارد، پیام‌ها و درخواست‌های خود را برای ما ارسال کنید تا در سریع‌ترین حالت ممکن، مشکل شما را رفع کنیم. 

14. هزینه نرم افزار بلو در مقایسه با کیفیت آن مثل یک شوخی است

ما می‌دانیم هزینه برای شما مهم است. کیفیت هم برای شما مهم است. اما مگر می‌شود این دو را در کنار یکدیگر داشت؟ بلو دقیقاً با همین هدف به وجود آمده است.

شما به کمک سامانه بلو، می‌توانید با هزینه بسیار مناسب، یک نرم افزار مدیریتی واقعاً عالی داشته باشید. نرم افزاری که اگر بخواهید از روش‌های دیگر آن را تهیه کنید، مطمئناً بیشتر از 5 میلیون تومان برای شما هزینه خواهد داشت. اما این پایان ماجرا نیست. ما در مقابل این هزینه ناچیز، به شما یک نرم افزار، یک سیستم مدیریت کامل و ساده، پشتیبانی همیشگی، آموزش رایگان و ... نیز ارائه می‌دهیم.

15. با توجه به نیاز خود، برای کسب و کار خود هزینه خواهید کرد

سامانه مدیریت تعمیرات بلو امکانات بسیار کاملی برای مدیریت کسب و کار در اختیار شما قرار می‌دهد. امکاناتی که ممکن است شما به تمام آنها نیاز نداشته باشید. پس چرا باید بابت آنها هزینه پرداخت کنید؟ کاملاً حق با شماست. به همین دلیل، ما بسته های مختلفی برای انتخاب پنل مدیریتی ایجاد کرده‌ایم. بسته‌هایی که هر کدام امکانات مشخصی به شما ارائه می‌دهند و قیمت هر یک کاملاً شفاف و مشخص است.

پلن های مختلف سامانه تعمیراتی بلو

البته، لازم نیست نگران باشید! انتخاب یک بسته به معنی آن نیست که شما تا آخر به استفاده از آن محکوم هستید. مطمئناً زمانی می‌رسد که شما به امکانات بیشتری نیاز خواهید داشت. مثلاً ممکن است بخواهید تعداد بیشتری سفارش تعمیرات ثبت کنید و این امکان روی بسته فعلی شما تعداد محدودتری دارد. در چنین شرایطی، شما به راحتی می‌توانید بسته فعلی خود را ارتقا دهید تا قابلیت موردنظرتان به پنل شما اضافه شود. 

16. پنل مدیریت شما همیشه و بدون اختلال فعال است

سرورهای قوی سامانه بلو

اگر از ابتدای این مقاله با ما همراه بوده باشید، حتماً متوجه شده‌اید که برای استفاده از پنل مدیریت بلو، نیازی به هاست (فضا برای ذخیره سازی فایل‌های وب سایت) نخواهید داشت و بلو این هاست را برای شما تامین می‌کند. اکنون باید به شما اطلاع بدهیم که این فضا بر روی یک سرور اختصاصی در یکی از معتبرترین شرکت‌های دنیا به شما ارائه می‌شود. اما این چه سودی برای شما دارد؟ ساده است: این یعنی سایت شما همواره و بدون هیچ مشکلی فعال خواهد بود. (اگر یک درصد هم مشکلی به وجود بیاید، تیم ما به سرعت موضوع را پیگیری می‌کند.)

17. پنل مدیریت شما دارای امنیت بالایی است

نداشتن امنیت یعنی نرم افزار شما به راحتی توسط افراد غیر، قابل دسترسی باشد. یعنی ممکن است نتیجه مدت ها زحمت شما به هدر برود. دقیقاً به همین دلیل، تیم بلو وقت بسیار زیادی را برای کسب اطمینان از امنیت بالای بلو صرف کرده است. ما می‌خواستیم مطمئن باشیم که هیچ وقت، مشکلی از نظر امنیت برای شما پیش نخواهد آمد.

در ضمن، لازم است بدانید که سامانه بلو، به طور منظم از تمام پنل ها نسخه پشتیبان (Back-up) تهیه می‌کند. پس در صورت بروز هر گونه مشکلی (مثلاً پاک شدن غیر عمدی اطلاعات)، به راحتی می‌توانید اطلاعات خود را به وضعیت قبلی خود بازگردانید. 

18. به طور مداوم در حال بهتر کردن سامانه بلو هستیم

به روز رسانی های مداوم سامانه بلو

ما توقف نخواهیم کرد. ماهیانه به روز رسانی های مختلفی بر روی سامانه بلو انجام می‌شود، امکانات جدیدی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. بلو همواره در حال رشد است و همیشه می‌توانید منتظر ویژگی‌های جدیدی باشید، بدون آنکه هزینه‌ای اضافی بابت آنها پرداخت کنید.

19. امکان استفاده رایگان از پنل مدیریتی بلو به مدت 15 روز

ما همیشه تلاشمان این بوده که بهترین خدمات را با کمترین قیمت ممکن به مشتری‌های خودمان ارائه بدهیم. در نتیجه، شما ابتدا می توانید به مدت 15 روز از تمامی امکانات پنل استفاده نمایید و بخش های مختلف پنل را ببینید و چنانچه سامانه بلو پاسخگوی نیازهای شما نبود یا به هر دلیلی از پشتیبانی ما ناراضی بودید، پولی پرداخت نکنید. 

20. ما به دنبال ایجاد رابطه‌ای هستیم که به سود دو طرف باشد.

سامانه بلو بر پایۀ یک ایده ساده شکل گرفته است: سود دو طرفه. ما به خوبی از این موضوع آگاه هستیم که فقط در کنار شما می‌توانیم پیشرفت کنیم. پس تمام تلاش خود را برای ارائه یک سرویس عالی به کار خواهیم بست و در این مسیر طولانی همراهتان خواهیم بود. نمود این موضوع را می‌توانید در پشتیبانی دائمی، بروزرسانی مستمر سامانه و ... ببینید. 

21. سامانه بلو یک محصول ایرانی و برای فارسی زبان ها است

سامانه بلو، حاصل یک کوشش 3 ساله است. یک سامانه ایرانی که بر اساس نیازهای فارسی زبان ها طراحی شده است و ویژگی‌هایی دارد که در هیچ جای دیگری نمی توان مشابه آنها را پیدا کرد. در ضمن، فراموش نکنید که انتخاب نرم افزار تحت وب بلو به معنی حمایت از محصول با کیفیت ایرانی و رشد اقتصاد کشور است.

22. سامانه بلوپنل را به راحتی بصورت آفلاین ببینید

یکی از مهمترین مزیت های این نرم افزار مدیریت تعمیرات این است که شما به راحتی از صفحاتی که قبلا به صورت آنلاین آنها را مشاهده کرده اید می توانید در زمانی که دسترسی به اینترنت ندارید و یا سرعت شما مناسب نیستبه صورت کاملا آفلاین صفحات را باز و از سامانه استفاده نمایید که در بین نرم افزارهای موجود در حوزه تعمیرات شاید بتوان گفت بلو پنل یکی از قویترین سامانه های موجود است که همانطور که در بالا هم به آن اشاره کردیم هم به صورت آنلاین به آن دسترسی دارید و هم آفلاین؛ جور دیگه ای هم میشه مگه؟از این بهتر نداریم قطعا

23. پنل مدیریت را می توانید شخصی سازی  نمایید

به راحتی می توانید رنگ قالب پنل مدیریت را به سلیقه خود تغییر دهید و در یک چشم به هم زدن از سامانه با رنگ مورد علاقه خود استفاده نمایید.

 

چالش: آیا سامانه بلو بهترین سامانه مدیریت تعمیرات است؟

ما سعی کردیم در این مقاله، مزیت‌های اصلی سامانه بلو را نسبت به سایر نرم افزارهای مدیریتی و حسابداری به طور کلی بررسی کنیم. اما هیچ بعید نیست که اکنون پیش خود بگویید که هیچ ماست فروشی به شما نخواهد گفت که ماستش ترش است.

بنابراین می‌خواهیم در انتها شما را به یک چالش دعوت کنیم. چالشی که قبول آن از طرف شما، می‌تواند در افزایش کیفیت سامانه بلو نقشی کلیدی داشته باشد و احتمالاً تجربه جالبی هم برای شما باشد.پس شما می توانید به مدت 15 روز، سامانه بلو را به صورت رایگان استفاده نمایید. و بعد از 15 روز، جواب یک سوال را به ما بدهید: آیا سامانه بلو، بهترین سامانه مدیریت تعمیرات است یا نه؟

همچنین هر سوالی دربارۀ سامانه داشته باشید، می‌توانید از طریق پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

1 دیدگاه

خیلی ممنون از پشتیبانی عالیتون.
به نظر من توی این مدتی که از این پنل استفاده میکنم واقعا فوق العاده بوده

سلام
خواهش می‌کنم و خیلی ممنون از کامنت‌تون
هر مشکلی در استفاده از پنل بلو داشته باشید همکاران ما در خدمت هستند و راهنمایی تون می کنند

ارسال دیدگاه
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.